Çocuklar Zıp Zıp Park’a koştu

TÜRKİYE’nin en büyük kapalı oyun parkı Zıp Zıp Park, sömestr tatilinde çocukların gözdesi oldu. Aileler çocuklarına karne ödülü olarak Zıp Zıp Park’ı hediye ediyor.

Sömestr tatilinde karnelerini alan çocuklar Zıp Zıp Park’a koşuyor. Türkiye’nin en büyük kapalı oyun merkezi olan park, yarıyıl tatilinde çocukların ve ailelerinin vazgeçilmezi oldu. Çocuklar, derslerin yorgunluğunu Zıp Zıp Park’ın birbirinden ilginç ve eğlenceli oyun parkurlarında atıyor. Avrupa’nın ikinci büyük trambolinine sahip parkta çocuklar doyasıya eğlenip, adrenalin dolu dakikalar geçiriyor. Geçen yıl haziran ayında hizmete giren Zıp Zıp Park, bugüne kadar 77 bin çocuğun eğlence adresi oldu. Çocuklar, 5 bin 600 metrekare kapalı alan içerisinde yer alan 16 adet şişme oyun grubu, 4 adet trambolin, 2 adet kaydıraklı oyun grubu ve macera parkurunda ter döktü.
ÇOCUKLARIN BULUŞMA NOKTASI
2-15 yaş arası bütün yaş gruplarına hitap eden Zıp Zıp Park’ta anne ve babalar da unutulmadı. Çocuklar, oyun alanında doyasıya eğlenirken, aileleri de kafeteryalarda hoşça vakit geçiriyor. Galoşlarını giyen ebeveynler oyun alanı içerisinde çocuklarına eşlik de edebiliyor. Uygun fiyatları ile dikkat çeken kafe, çocukların doğum günü ve özel organizasyonlarının da vazgeçilmezi oldu. Kafeterya ve dinlenme yerlerinin yanı sıra Zıp Zıp Park’ta revir, mescit, çocuklar ve engelliler için WC, bebek bakım odası ve otopark olanakları da mevcut. Şehit ve gazi yakınları tesisten ücretsiz yararlanabilirken, engelli bireylere de indirim uygulanıyor.